| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, já jsem odešla ze zaměstnání kvůli rekonstrukci velkého starého domu, který mi odkázal můj tatínek i s penězi na tu rekonstrukci. Jsem jedináček - má to své výhody. Na druhou stranu jsem u všeho "sám voják v poli". Tři roky řeším ten barák a teď i imobilní a psychicky nemocnou matku. Už jsem sem psala - manžel též odešel z práce - máme nějaké společné úspory, bude nám za chvíli 60. Na rozdíl ode mne manžel pracoval na svém "restartu": dostal se do kondice, bylo období, kdy denně věnoval půl dne jen cvičení a sám sobě. Přestalo mu vadit, že spolu netrávíme čas ani aktivity - to mi vždy vyčítal. Naopak mu začalo vadit, že mu vyvařuju (když už nic jiného) atd...a co se týče jeho pomoci...neochota z jeho strany jen narůstala - zato třeba sousedce ochotně slíbil skácení velkého stromu (sousedce je 80).
Teď se situace zklidnila, už nic neřeším a já si začala všímat, že se jinak chová celkově - je víc v pohodě, nic neřeší...po asi měsíci přemýšlení a pátrání si myslím, že je v tom ta spolužačka - ty změny trvají zhruba od jejich školního srazu.
Manželovi jsem řekla, že mi vadí jeho chatování (údajně s kamarády) a to, že na všechno doma tak nějak prdí...měli jsme (z mé strany) docela úpřímný rozhovor. Nic mi nepřiznal, několikrát jsem ho přistihla, že lže (to nikdy nedělal) a někam posílá a následně hned maže podivné fotky z mobilu (jako třeba co měl k obědu, zasněžený strom atd...). Jeho svědomí musí být dost černé, teď se chová velmi pozorně, vymýšlí výlety...ale já jsem pořád ostražitá a čekám, kdy se to vrátí do "starých kolejí". Bohužel - já kravka - jsem mu narovinu řekla, že chci vidět jeho mobil a co si píše...změnil si samozřejmě heslo a možná si píše s někým dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.