| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dáte mi prosím někdo tip, kde kupujete zimní oblečení (zejména kalhoty) ve velikosti 48/50/52??
Nejsem žádný aktivní sportovec, ale když už jdu v zimě v mrazu a sněhu ven, tak prostě absolutně nemám co na sebe ~7~ A když chceme s dětmi nebo i my dospělí blbnout třeba na saních, jít si zabruslit, na půl dne jít na sněhovou vycházku se psem... tak je fakt na prd si oblékat rifle nebo tenké legíny. Mám věčně zmrzlý zadek a stehna.

Bundu ještě seženu, boty taky, ale ty kalhoty jsou prostě má zhouba. Mám jedny původně snad lyžařsko/běžkařské z tchiba - jenže jsou celkem tenké a hlavně už je mám asi 12let a několikrát jsem je šila, už se v nich necítím moc komfortně.

Chtěla bych ideálně něco lehce zatepleného, na čem nedrží sníh, s vysokým pasem (na velký zadek), alespoň lehce pružné- ať se v nich dobře hýbá.

Bydlím lehce mimo civilizaci, takže jsem odkázaná na eshopy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.