| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, nechci šířit desinformace . Myslela jsem, že pravdivý náhled na to, jak takový systém je ohrožující a potřebuje změnu, je nějakou cestou k debatě. Pokud na to netlačí vrcholky sytému, ani veřejnost, nic se nezmění. A sama zde čteš, že to ti na vrcholku nemusí vidět, už pro lékařku z fakultky je zřejmě překvapením , jak to funguje někde na okrese.
Před časem se mluvilo a psalo o tom, že málo strojvedoucích, pracují ve směnách bez řádného odpočinku mezi nimi, jsou unavení, stoupá počet vlakových nehod... To byl také nějaký hon na strojvedoucí ? Bylo to nějaké jejich sypání popele na své hlavy? Strašení veřejnosti? tak jsi to chápala ?
O kamioňácích už tu řeč byla. Je hon na kamioňáky nebo strašení veřejnosti když se upozorní na to, že dlouhé jízdy bez odpočinku mohou zabít? Mělo by se to řešit jen interně? u dopravních firem ? aby to nevyšlo na veřejnost
V tomhle se určitě neshodneme.
Jak jsem už psala, v poslední době chodím na operaci co dva roky, zase mě další ( tentokrát mnou ještě nevyzkoušená ) čeká , a fakt mě zneklidní, když mi anesteziolog před zákrokem připomene, že není má vina, že jsou tam všichni už druhý (nebo kolikátý den ) .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.