| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ennywan, byla jsem přijata s břišní příhodou v pátek odpoledne, velká bolest břicha, zvracení, nakonec se ukázalo, že cysta,která měla jít ven až za pár týdnů, způsobila zaškrcení a odumření vaječníku. večer jsem dostala dvě infuze, bolest pořád obr, tak uvažovali o operaci ještě v noci. Přišla anestezioložka - zřejmě dělají před zákrokem nějaký pohovor, že - a já se omlouvala, že je těžké vydržet to do rána. Ona mi na to odpověděla, že se omlouvat nemám, že není mou chybou, že jsou tam všichni už druhý nebo který den , že to není můj problém. ( no, a já myslím, že je trochu je, jakkoli tady čtu, že veřejnost se nemá zneklidnovat, protože by pak do toho mohla začít kecat ) Ale vždycky ve chvíli, kdy mi nandávají masku na obličej, tak se ve zbývající sekundě zadoufám, že snad všichni budou ve formě.
Můj spolužák z gymplu před lety udělal chybu při operaci. Zkušený chlap. Sám to přiznal, říkal ,že fakt neví, jak takovou věc mohl udělat, prostě výpadek ( nevím přesně oč šlo, ale jeho pacient, shodou okolností jeho příbuzný, zemřel )

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.