| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, tak to mně se v práci párkrát stalo, že jsem usnula a hlava mi spadla do klávesnice. Ale byla jsem sama v kanclu. Jak to na mě začalo jít, tak jsem honem musela vstát, jit na WC, opláchnout se studenou vodou a uvařit si smrťáka kafe. Domu z práce jsem přijížděla v 6 večer, to jsem se šla osprchovat, udělat si večeři a podívat se na Ulici. Večer mi usnout nešlo, kolikrát jsem čučela do dvou do rána. Zato pak vstávat v 6.30, to byl masakr, zvlášť v zimě za tmy! V pátek jsme měli krátký den a to byla klasika, přijela jsem domů, uvařila si kafe, lehla jsem si s knížkou na gauč a do 10 minut jsem spolehlivě usnula, kolikrát dřív, než jsem dopila to kafe. Spala jsem tak do šesti večer, ale někdy se mi podařilo zaspat i kus Ulice.
Teď vstávám mezi 9-11, spíš později, ale usínám pořád kolem druhé. Ať dělám, co dělám, prostě nemůžu usnout. A to jsem si myslela, že až přestanu mít starosti z práce, že se to zlepší. Nezlepšilo. Naštěstí můžu dlouho spát. Přitom klasická sova nejsem, celkově mám málo energie, a jakmile se setmí, tak to ještě víc klesne. Jen prostě nejsem ospalá. Ale třeba pracovat nebo se v noci učit, to nejde, hlava nepracuje. Ani nemám chuť jít něco podnikat ven. Mám chuť ležet zabalená v posteli, koukat na nějaký seriál, něco poslouchat nebo si číst.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.