| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě mi to nedá a vracím se k tématu (nejen) vánočních dárků. Do jaké míry ukazují povahu a vztah k obdarovávanému? Nastíním situaci, několik měsíců chodím s mužem (seznámili jsme se přes seznamku), já si stále nejsem jistá, jestli s ním chci zůstat. On je velmi zamilovaný a nepochybuje. Je jiný než já, ale v některých ohledech mi vyhovuje, stále váhám.. Výběr volných mužů v určitém věku není tak velký, tak si říkám, abych neudělala chybu.. První vánoce, byla jsem zvědavá.. A teď co jsem tedy dostala: stříbrnou minci, několik lahví vína, další alkohol a několik druhů (dražší) čokolády. Vůbec jsem nevěděla, jak reagovat - přijde mi to naprosto mimo. Tento typ dárků volím pokud jedu k někomu na návštěvu nebo někomu trochu vzdálenějšímu, koho moc neznám – muži alkohol, ženě čokoládu. Ale pro partnerku, kterou miluju a zvláště v začátcích vztahu a navíc k Vánocům, kdy to vnímám tak, že být mužem chci svou partnerku překvapit, oslnit, tak to vůbec nechápu. Podotýkám, že alkohol nepiju, pouze víno občas k večeři, tvrdý alkohol vůbec. Jak byste reagovali? Mám totiž chuť nějak se k tomu vrátit a naznačit, že to bylo úplně mimo a proč, ale nevím, jestli to je vhodné. Já jsem mu dala dárky moc hezké, pečlivě vybrané a osobní. Opět mi to navádí na to, že se k sobě nehodíme, když "ani neumí" pro mě vybrat nějaký alespon trochu přijatelný dárek. Děkuji předem všem za názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.