| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stará huso,
njn, tobě ne, mně jo, jsme lidé různí.
Já jsem racionálně vysvětlovala od doby, kdy to šlo. Ve třech letech už to celkem jde, i když neberu dítěti právo na to, aby si o tom myslelo své. A nemyslím si, že by bylo ve vztahu s dítětem nějak zásadní, jak moc rodič předstírá nadšení - ber to tak, že u dítěte mého typu by to předstírání byla neodpustitelná zrada.
Vzpomínám si, že jsem jednou ve třetí třídě měla ve škole "malér", spolužačka dala učitelce moje "psaníčko", co jsem posílala pro pobavení kamarádce a ona ho zachytila. Byla to taková přisprostlá parodie na text z čítanky, co jsme tehdy četli. Učitelka si zavolala matku do školy, matka přišla ze školy, vyprávěla doma, co se dozvěděla, všichni se tomu zasmáli a mě pak seřezali. Tudy prostě nepůjdu, ani jako rodič. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.