| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, jsem si naprosto jistá, že v osmdesátých letech při MS cvičit šlo, protože jsem tak činila jak já, tak spousta dalších, které jsem osobně viděla ~;) Žádná hitparáda to samozřejmě nebyla, ale vložku držely poměrně dobře díky trenýrkým s gumičkami, při hodně silné MS bylo případně třeba odběhnout měnit, ale 45 minut školního tělocviku obvykle nebyl problém vydržet. Tampony existovaly, mamka je měla doma, ale je možné, že byly nedostatkové, ona je používala asi jen na koupání při dovolené. Já se je naučila používat až na VŠ (to už se daly koupit normálně, dokonce i s aplikátorem), do té doby jsem dělala poměrně náročný sport se zápasy trvajícími až 2 hodiny s vložkami-prkny bez křidýlek. Aby nebyla prkna vidět, když jsme hrály v trenýrkách (což byla dost prekérka, když přišly do módy krátké legíny, bylo to o hodně lepší), tak jsme ty vložky půlily. Ale myslím, že už byly přilepovací. Takové ty úplně obyčejné vatové jsem viděla až v porodnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.