| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pche, taky jste asi neměli babičku, co na vánoce peče třeba 10-12 vánoček ~t~
babička vnesla do našich životů megalomanství, co se jídla týče... všeho muselo být hodně, různorodé věci, bohatý stůl... no a pak z toho plynula ta potřeba nějak to zužitkovat i když už to postrádalo původní kondici ~t~ a protože si ty věci pamatuju, vím, jak jsem to milovala, proto mi dneska občas není líto koupit "horší" vánočku, abych si to dala... kdybych teda měla kvůli tomu obětovat vlastní vánočku (rozuměj, péct jich víc), štvalo by mě to ~:-D
babička teda byla na zužitkovávání machr, kolikrát to předčilo originál, takže pak někdy i záměrně vytvářela přebytky - třeba bramborová kaše, šťouchané brambory, lívance... podezírám ji, že i tu vánočku předimenzovala vždycky schválně ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.