| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo, na jaře jsem měla covid, celá rodina. Asi takový ten průměrný průběh. S očkováním jsem tedy vyčkávala, měla jsem čas do půlky září. To okolo, ta nelogičnost opatření mě nepřesvědčila. Jedna dávka, druhá, třetí, v zahraničí i čtvrtá, pátá... pořád to dost nechrání. Neočkovaný lidi na okraji společnosti, ta nenávist mezi některými očkovanými. Hele, celý měsíce jsem mezi dětmi, testuju je, jedním časem u nás padaly do karantény jedno dítě za druhým, byla jsem tam s nimi a nechytla jsem to. Mám protilátky, imunitu. Padaly i očkovaný učitelky. V podstatě ten, kdo covid dříve neprodělal, tak ho dostal nyní na podzim. A to přestože byl očkovaný. Je mi jasný, že mi tady napíšete, že očkovaní mají lehčí průběh, ale není to tak vždy a vlastně vláda pořád časem připouští, že ještě další dávku, další atd. Ty současný opatření s pracovní karantémou už nechci ani komentovat. Jsem zdravá, ale nikam nechodím, protože to mám zakázaný. Nyní pozitivní nakráčí do práce a to klidně i do zdravotníctví nebo mezi starý lidi v důchoďáku, přestože se musí povinně naokčkovat, aby klienty/pacienty neohrozili. Nechápu, nechápu, nechápu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.