Já se taky hlásím s "hoaxem" Zdravotnice, přišla k pacientovi na převaz, ten zemřel pár hodin před tím...což ona v terénu nemohla vědět. Šel nakrmit králíky a bum - mrtvice. Na stole papír - zemřel na covid. Ta zdravotnice je má dobrá kamarádka, tudíž nepřeposílám z nějakých pofidérních stránek. A teď se do mě můžete pustit
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.