| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno vyjádřím se ke své koumpounofobii. U oblečení mého i jiných lidí záleží hlavně na typu kno.. Určité košile snesu na sobě i na muži, ale například klasické pyžamo by mít nemohl. Když má někdo na sobě Kno... které mi vadí, tak se k tomu začnou družit i jiné věcí týkající se toho člověka. Když je jinak upravený, sympatický, prostě něčím fajn, tak mi to jen trochu sníží jeho "kvalitu". Ale když pro mě není moc fajn a ještě má hrozné kno...., tak je mi nesympatičtější o to víc. Nebo spíš to je chemická reakce v mé hlavě a nejsou to přímo sympatie, ale určitá emoce, nechuť, iraconální zhodnocení toho člověka. Prostě se ho v jistém smyslu štítím, ale vím, že to může být člověk mnohem kvalitnější, než jsem já.

Nedovedu si třeba představit, že bych byla lékař někde v LDN kde mají lidé na sobě taková pyžama a já to pořad viděla.~a~ A na závěr, vnímám to jako svou slabost ze 100%. Řídím se heslem, když mi něco na někom vadí, je na mně, abych to zvládla, a myslím, že mi to jde a nemám z toho žádné újmy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.