| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je právě to...posledních cca 5 let bylo náročných:
-úmrtí manželovy matky, starat se o skoro 90-ti letého tchána
-úmrtí mého otce, starat se o moji psychicky nemocnou matku (nemám nikoho, kdo by mne vystřídal)
- opravit barák v havarijním stavu, matka by tam jinak nemohla zůstat a díky těmto opravám jsme mohli synovi přenechat naše stávající bydlení a odstěhovat se do menšího zrekonstruovaného

...manžel naopak odešel ze zaměstnání - pracoval na svém "životním restartu" po vyhoření v práci...

každý jsme byli na úplně jiné vlně.
Až se vše uklidnilo, se stěhováním atd...tak jsem mu přišla na tuto ženskou. A trvá to dva roky (asi jen dopisování), intenzivněji cca půl roku.
Beru to jako fatální podraz, kdy mi to udělal v mých těžkých letech...když skončím na vozíku třeba, tak se zachová jak - v budoucnu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.