| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, všichni můžeme "zblbnout".
Ono hrát si a najednou být "vystrčen" z rodinného hnízda do nového prostředí, vlastně definitivně, jsou úplně jiné věci.
Za mě - může se stát. Je mi taky přes 50 a máme za sebou brzy 40 let společného života...a stála jsem taky před volbou.
Dokážu pochopit všechny různé situace a strany.

Za sebe - pokud jsi jednala takhle naprosto rozumně, klidně a s přehledem a muž odešel sám....je to úplně nejlepší startovací situace. Snažila bych se neubližovat si ani slovem, ani různými emotivními výplachy.
A vyčkala bych neutrálně aspoň nějaký čas.
Pokud by chtěl muž zpět, pak po úplném uvědomění si...a nějakou snahu by to chtělo. domluvu, dohodu, omluvu...ale hlavně to uvědomění.

Oba dva módy jsou těžké - jak zůstat sama (hodně těžké po skoro 40 letech života), ale i to, pokud se vrátí (a já myslím, že vrátí, co se spolužačkou :)). Odpustit, udělat čáru a jít dál je někdy těžké....i když tady je vidět myslím jasné poblouznění...zachycení nějaké představy mládí. No, co už, jsou horší věci.

Jinak gratuluju :). že se to konečně vyjasnilo, rozseklo a že to může být i nový start do nového kvalitnějšího partnerského života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.