| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nebaví mě vůbec hodnotit, nedává mi to smysl, jenže je pravda, že některý děti bez pohrůžky násilí nefungují,

a dřív, než se někdo ozve s motivací ve škole, hned dodávám, že pokud je dítě zvyklý z domu na odměny za jakoukoliv práci, na neustálou pochvalu a pozornost, tak se velice obtížně hledá motivace ve škole, kde je jich v kolektivu dvacet a víc

mně by vyhovoval vysokoškolský systém, já předávám informace, ten základ, tady máte doplňující materiály a hledejte, zajímejte se, ptejte se
jenže tak to bohužel nefunguje

blbý je, když jdou už do první třídy s tím, že "počkej, oni tě tam srovnají" a nebo taky s častým "konec hraní, teď to bude těžký"

kdyby se tak povedlo vychovat rodiče, aby děti školou nestrašili, aby děti naučili poslouchat pohádky, malovat, vydržet u toho aspoň deset minut, nesedět jen u televize a počítače, mobilu..., prohlížet knížky, základy hygieny a slušného chování, neskákat do řeči, chvilku počkat, neničit nic, být samostatní v základní sebeobsluze...
to by ve škole pak bylo mnohem jednodušší
chceme měnit školu, já taky, ale čím dál víc vidím, že to chce začít změnou v přístupu společnosti ke vzdělání a k učitelům, změnou v požadavcích na výchovu, změnou v rodinách

blbý, protože to je utopie

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.