| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja si iluze nedelam, ovsem u nas byla latka ponekud posunuta, vyprask jsem dostal treba za vlastnictvi vodni pistole (protoze buh je proti zbranim a valceni, ze, takze logicky je dite prikladne serezat). Uplne nej byly pravidelny vyprasky za „zlobeni“ pri studiu bible (= dite starsi cca 2 let nevydrzi sedet na prdeli dve hodiny a poslouchat zvasty), takze my s adhd (nic takovyho prece neexistuje, staci se modlit) jsme meli pravidelnej vyprask jistej.

A predpokladam, ze deti z nevericich rodin nemusely pred vypraskem citovat prislusny pasaze z bible (jinak nasledoval dvojnasobek)- na to si potrpel zejmena otec me kamosky, coby vedouci sboru musel jit prikladem a mit prikladne vychovany deti, ze. Ja jsem citovat odmital, zato mi obcas zamykali jidlo („V bibli stoji, ze kdo nepracuje, at neji“), to si nevyberes.

Mmch, v osmnacti letech jsem podaval trestni oznameni (tenkrat s modrinama na krku po skrceni- pote, co jsem se branil klasickejm vypraskum jsme se s nevlastnim otcem klasicky rvali, vcetne mlaceni hlavy o zem a podobne). Hadej, jak to dopadlo- podle policie vse v poradku, mlatit deti je prece ok, a tech par modrin- no, tak to trochu prehnali, tak jim domluvi. Podobne se vyjadrila i dorostova psychiatricka, nevidela v nicem problem.

Kdy me prestali mlatit? Kdyz jsem zacal nosit po kapsach noze a matce zcela vazne oznamil, ze kdo na me vztahne ruku, rano se neprobudi. Od policie, psychiatricky, psychologu, vychovnych poradcu, skoly… pomoc nulova, bit deti je prece legalni, v podstate se nad tim malokdo pozastavil.

A ruku na srdce, nasili na detech posveceny citaci z bible o lasce mi prijde jeste uchylnejsi, nez kdyz deti sereze alkoholik, to je tezky psycho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.