| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já jsem se jim hodně věnovala, četla jim, chodili jsme ven dopoledne i odpoledne, hráli jsme si, stavěli, kreslili, vystřihovali a lepili. Domácí práce jsem se snažila dělat v době, kdy buď spali, nebo byli s babičkou a dědečkem venku, nebo aspoň byl doma BM, který se jim také hodně věnoval. Vařili jsme spolu. "

Já taky, ale občas jeden chtěl něco dělat (vystřihovat, vařit) a ten druhý vyžadoval pozornost zase jinde. A babička s dědečkem nefungovali. TV jsme neměli.
Někdy taky potřebuješ jít k doktorce načas, ale dítě si hraje (tj. je hodné) a oblékat se rozhodně nebude. Pak ho musíš chytit a nacpat do bundy, abyste vůbec někdy vyrazili. Takže trest. Ovšem je možné, že některé děti poslechnou hned na první povel. My jsme třeba zase nepotřebovali doučování a děti hned pochopily všechno po prvním vysvětlení, přesto si nedovoluju podsunovat ostatním, že stačí vysvětlit jednou, když to mým dětem stačilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.