| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mnohdy mluvím o jiných křesťanech, protože sami žijeme dost liberálně a dost to flákáme. Ale máme mezi přáteli lidi radikální, zásadní v různých směrech z různých církvích, jejichž svobodu taky hájím. Zároveň hájím i Mariana Jurečku, mám ke KDU-ČSL blízko.

Milovat Boha na prvním místě a bližního jako sám sebe. Asi se blbě hájí, že to dělám, ale tady diskutujeme o malé kontroverzní výseči.

V rodině to třeba znamená, že jsem se vždycky snažil pomoct dětem, když to potřebovaly a chtěly, hledal jsem cestu jak jim různé věvi usnadnit a umožnit i přes hendikepy (syna nám cpali do ZvlŠ a pak šel na 8lG),snažím se moderovat manželčiny tlaky a strachy, že nedostuduje, atd. Manželce sloužím s jejími zdravotními hendikepy, které ji omezují a sám si nesu svoje... Snažím se, abychom jednou za měsíc někam vyjeli se ženou. Nosím ji kytky... Převážnou část života jsem ten ansámbl v zásadě živil. A už mne nebaví se chlubit a hájit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.