| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

asi bych taky šla říct sousedovi,že budu cvičit 2x týdně po 15 minutách,ale že se budu snažit být co nejtiššejší,ale úplně bez hluku to nepůjde.
A k hluku a bydlení-zažila jsem už toho dost-vyrůstala jsem v klasickém paneláku-nějaký vtipný projektant udělal byty na patře vždy dva větší kam se nastěhovaly po výstavbě mladé rodiny a uprostřed jeden 1+1 kam nastěhovali důchodce, důchodci pochopitelně šíleli i když nad nimi nikdo nedupal,ale z obou stran měli byty kde prostě byl hluk,takže buď nám nadávali že běháme po chodbě,jezdíme výtahem,řveme pod okny,nebo sousedka opakovaně zvonila že celou noc nemohla spát protože u nás jede šicí stroj-nejel v noci jsme spali. Sousedi v noci si povídající na balkóně,zavření psi doma nebo na balkóně co celé dny vyli nebo proštěkali, tak že to v celém bloku ozvěnou rezonovalo,soused co trénoval kopanou kopačákem a naši zeď a jiné lahůdky byly každou chvíli.Pak jsem se nastěhovala do bytovky na vesnici,myslela jsem že na hluk z paneláku jsem zvyklá-omyl tam bylo v koupelně (zděné) a v kuchyni přes digestoř slyšet a rozumět každé slovo, a k tomu jako bonus soused z vedlejšího rodinného domku rád poslouchal nahlas na zahradě německou dechovku,hnůj měl na kraji pozemku,tedy pár metrů od našich oken a balkónů,protože náplavu v bytovce nesnášel.Pak jsem bydlela naproti menšině a ta je hlučná pořád a po dávkách to byla super síla ,u rušné cesty po které chodili lidé na vlak a nebo večer z blízké hospody a zvukově to bylo jak v tunelu, v bytě kde se třepou podlahy,tam fakt byl každý krok slyšet i když jsi nechtěla.No a bydlení u tenisových kurtů byla taky lahůdka-lajnovačka,nebo hráblo na antuku-takový budíček chceš, k tomu jak se u tenisu baví-a aby byli slyšet přes hřiště tak pochopitelně dost nahlas,večer si pak do noci posedí a rozeberou u piva jak hráli.No a v neděli v poledne pravidelně soused začal řezat dřevo,nebo zapl sekačku na trávu-byl to jeho čas. Tiché bydlení jsem nezažila, tedy na návštěvě u známých na vesnici-v dědině ticho,ale jak po sobě štěkli v noci psi tak to pak hrozně vyniklo,tady v hluku to nevnímám,pokud neštěká vytrvale

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.