| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj muž se tři týdny po třetí dávce nakazil. A vím i o dalších.
Ani po té třetí dávce neměl vyloženě rýmičku, resp. rýmu neměl vůbec, ale dost velkou únavu a migrénu ano a tepy mu taky hodně lítají.
Byla bych opatrná s tvrzením, že to nic není, člověk se cítí chvilku v pohodě, ale mám pocit, že tak nějak balancuji mezi zdravím a nemocí. Tepy si dělají, co chtějí, hlavně i při minimální činnosti letí šíleně nahoru.
Dvacetiletá dcera myslela, že půjde cvičit hned co jí skončí izolace, to se mi nelíbilo, pak mi volala, že mám pravdu, že se jeden den cítila OK, ale zase ji to nějak doběhlo.

Štěstí mají ti, co jim nic není. Asi je pořád lepší trochu to brzdit, i když opravdu nevím, ono se ve výsledku zdá, že čím víc viru bráníme, tím víc je nakažlivější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.