| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jano, jo...když to vezmu za sebe, já jsem se omezila tak, jak jsem uznala za vhodné, abych neohrožovala druhé (ale tak jsem to dělala vždycky) a jinak nerespektuji to, co někdo autoritářsky vymyslel, je to pitomý a není to hodný respektu. Ani respektování.
Zdá se mi, že "opatření" bylo děláno pro lidi mdlejšího rozumu, kteří by se neuměli sami zorientovat, co mě osobně trochu uráží...a tenhle podivnej chaos, co to vyvolalo, je toho celého výsledkem.
Takže tupé dodržování čehosi, co je pak zrušeno a nahrazeno ještě větší hloupostí jde mimo mě.

Takže jo, souhlas...když vezmu sebe - žiju celkem normálně, nechodím tam, kde moje peníze nechtějí...a stýkám se osobně s lidmi, kteří žijou taky normálně. Naštěstí takhle žít můžu/můžem. Má to tak takřka celá naše rodina včetně tchánovců, co už jim je přes 80. nějak se v tom shodnem a prostě žijeme, stýkáme se, nedodržujeme odstupy (když jsem nemocná, nikam nelezu) a nebojíme se druhých lidí.

Pandemickej zákon ale vnímám jako hodně nebezpečnej, protože tam už jde o něco jiného, než chaotické příkazy, zákazy, sliby...vyhrožování a matení obyvatel měnícími se či protichůdnými akcemi...to je spíš k smíchu a pláči zároveň.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.