| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed,

hele, já jsem k vodě celkem tíhla, ale s kamarády na vodu mě to netáhlo nikdy a nikdy jsem nejela, i když oni jeli.

A to moji sourozenci měli i vlastní loď a na vodu jezdili, takže jsem k tomu měla poměrně blízko.

Jako může se stát, že "malý" J na tu vodu třeba pojede, ale mně přijde pravděpodobnější, že ne, při tom, co tu o něm TaJ píše.

A navíc teď už je stejně ve věku, že když on nebude chtít, plavat ho nedonutí, i kdyby stokrát chtěla, tak proč tohle všechno tady?
Ona nevylučuje, že ho třeba jednou "nouze" donutí, že to třeba zvládne v rámci kurzu na VŠ, přece mu plavat nezakazuje.

Diskutuje nás tu poměrně málo a přesto jsme se tu vyskytly hned tři, které jsme přiznaly, že plavat neumíme. Žijeme. Bez ježdění na vodu, bez cest do Holandska, bez bazénů na zahradě, aniž bychom se cítili méněcenné nebo o něco ochuzené.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.