| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já tedy plavat umím, děti také, považuji to za užitečné, ale zase na druhou stranu jsem za celý život nezažila situaci, kdy bych plavání potřebovala na záchranu života. V poslední době ale pozoruji u dětí podle mého nebezpečnější trend, jezdím jako vedoucí na tábor a přibývá dětí, které tvrdí, že plavat umí, i to napíší rodiče do přihlášky a na koupališti dají s bídou 5 temp a končí. Ale jsou přesvědčené, že jsou plavci a hrnou se blbnou na hloubku. To mi přijde bezpečnější dítě, co si uvědomuje, že plavat neumí a podle toho se chová. Takže si děti raději na začátku trochu prozkoušíme a co říkají nebo mají kde napsané moc nebereme v potaz. Možná je to velkým rozšířením bazénů na zahradách, které jsou super na blbnutí, ale malé, a děti už pak nejdou plavat na velký bazén, kde by se naučily plavat větší kusy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.