| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"ta ponorka je prostě od lockdownu horší, oba naši zaměstnavatelé nás poslali na home office, děti byly dlouho doma s distanční školou a jemu to vlezlo na mozek"

To by mi také vlezlo na mozek.
Také bych toužila schovat se před celým světem.
Zcela vážně, možná bych se chovala ještě hůř než tvůj muž.
Někteří lidé nesnesou být trvale na hromadě s dalšími lidmi a když jsou k tomu okolnostmi donucení, jejich psychika to prostě neunese, přesocializují se, předráždí se.
Já to o sobě vím, ví to moje rodina a hledáme vždycky možnosti, abych si mohla dopřát čas o samotě. Je to pro mě nutná psychohygiena a rodina ví, že kdyby mi ji nedopřáli, doplatili by na to všichni.
Zkuste se nějak domluvit, že v určitých časech nebudete muže rušit, necháte ho o samotě v jedné místnosti a budete ho ignorovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.