| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Náš skoro 14 letý sice neprovozuje zimní sporty, ale nedávno jsem tu řešila, co mu pořídit, aby mu nebyla zima při zimním focení a natáčení vlaků, kde je často několik hodin venku, na nádraží, podél tratí apod. a zase až tak moc se nehýbe...navíc je taky hubeňour - cca 45 kg na téměř 170 cm~;) Pořídili jsme tyhle legíny, nemá je úplně těsně obepnuté, ale ani na něm neplandají, jsou ze strašně příjemného měkkého materiálu, syn si je moc chválí - https://www.mimibazar.cz/inzerat/98295506/bavlnene-cerne-detske-leginy-ve-vel-134-az-164 a ve stejné prodejně jsme pořídili softshellové kalhoty, vespod s fleecem, ty si bere přes to, mají i dole gumu, tak se to dá krásně přetáhnout přes boty, že mu nikam nefouká...jsou to tyhle - https://www.mimibazar.cz/inzerat/103424697/panske-softshellove-kalhoty-kugo-ve-vel-m-az-xxl
Chodila jsem k téhle paní do kamenného obchodu pro syna nakupovat oblečení celou dobu školky a nedávno jsem jela kolem, tak jsem si vzpomněla, že bych tam mohla kouknout a hned napoprvé jsem uspěla. Syn je s obojím moc spokojený.
Jinak punčocháče měl naposled tak ve 2 letech, ani do školky je nenosil, nosil v zimě podkolenky a k tomu zateplené silné šusťáky, podšité silným fleecem...ty v šatně sundal, navlíknul si tenké tepláčky a šel do třídy...když šli ven, tak sundal tepláky a oblíknul ty zateplené kalhoty...přežil v tom všechny bobovačky, koulovačky apod...v punčocháčích by mu bylo ve třídě vedro.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.