| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat, no jo, jak mi řekl doktor jsou výrazně horší nemoci. Nicméně když často sotva lezu, musím si to připomínat, že jen díky blbému covidu ještě nemám aspoň jedno koleno vyměněné. Snad covid vyřeší a zase se výměny kloubů rozeběhnou a já se výměny dočkám. Před pár lety jsem se výměny bála a vlastně jsem se ani na pořadník nechtěla zapsat. Teď se teda bojím taky, ale už mě ta kolena bolí tak, že se na ni i těším.
Pokud Tě bolí kyčle z boku, tak mám pocit, že tam jsou vazy, tak to ani nemusí být kyčle ~d~? Jednu dobu mě taky bolelo z boku a myslela jsem si, že kyčle, ale dozvěděla jsem se, že mám chodit na delší trasy s trekovými holemi, abych chodila rovně. Díky potížím s koleny jsem začala chodit jako kachna a ty hole mi opravdu pomáhají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.