| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kate*,protože mě nebaví se tu obhajovat jak malý dítě, protože se na mě pohlíží jak na lhářku.
Opravdu mě to naštvalo, protože nevím co bych z toho měla.

A nebaví mě to chápeš všechno co napíšu dokazovat, že to je pravda, otravuju syna, přečtu to, napíšu Vám, to, že to nemusí být tak strašný s tím jídlem a co z toho mám.

Kamarádka má dceru v Hradci a ceny mají +- stejný ty studenti, né lidi od jinud. Co je vidět na netu.

Prostě Vám to může být jedno kde studuje, když podle většiny lžu tak lžu.....

Není to ani ÚSTÍ ani Hradec.

A já teda nevím, ale přes CR se žene bouře z Německa.
Pokud Vám vše funguje buďte rádi.

Kolegyně nám uvázla v lese v té bouřce za ní a před ní stromy na silnici a hasiči v nedohlednu. Říkala, že pár bouřek zažila a tohle bylo peklo.

za A psát nemůžu skoro doteď jsme byli bez elektriky. Ráno jen trošku foukalo nárazy 22m/s, pak přišla bouřka, od té doby leje, pak vánice- krupky né sníh, pak vypadla elektrika a jde pár minut.

A jsem od 4-12h v práci, že jo.:-D
A o svačině v 8h nám šel a nešel proud, prakticky než to naběhlo, tak to vypadlo. Pak už nadobro.

A za B jsem to včera vyčetla po přihlášení syna jako studenta, protože smrtelníci co přijdou od jinud, vidí jiné ceny a ty uvidíte, když si to načtete, takže Vám je to k NIČEMU a stejně si budete myslet, že jsem Vám lhala. O něco vyšší ceny jsou pro kohokoliv kdo jde okolo a může se tam najíst. A takže by Vám to bylo k ničemu.

Syn mi včera řekl, že nejdražší oběd tam měl Svatomartinskou husu/kachnu -85Kč. A že teda to bylo opravdu nejvíc co zatím platil.

Na dnešek tam tak levné jídlo jako včera třeba není mi říkal syn už včera, jak je rýže tak cena je velmi nízká.

MAnžel tam na jídle byl a říkal, že to bylo dobré, prostě jídelna. Měl minutku a ta byla skoro jak v restauraci.

Třeba to škola z něčeho dotuje ze zdrojů školy, jako nám třeba na prumce koupili PC za to co jsme vyráběli v dílně a Transporta to škole platila, třeba to mají podobně,
těm studentům, já nevím a přiznávám, že je mi to jedno.

NA kvalitu si nestěžuje od října na množství.

A za C. V Praze a Brně je dráž to vím a navíc za horší služby, hnusnější koleje. To tvrdí synovi spolužáci a různí kamarádi a i moje kamarádka když viděla koleje na Strahově tak šílela.

Jenže on je každý rok v jiném baráku, takže i tady se ty podmínky mění.~d~

Nejhezčí koleje jsou prý v Hradci Králové, ale tam jsem nebyla ani na exkurzi.

Takže si jdu číst a šít a bude to lepší.

než tady dokazovat něco, protože jste si usmysleli, že lžu. ŽIJTE SI V TOM, ŽE TO NENÍ MOŽNÉ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.