| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ježiš holky děkuju moc, dočítám až dnes, ani nevíte jak mi to pomohlo ~s~
Libik, zasjaj apod. ~s~ že nabízíte tak nezištnou pomoc - o finance zatím nejde, peníze u nás problém nejsou, v případě potřeby něco zvládneme sami a neočekávám v souvislosti s událostí vyšší nároky na finance

nechci se v tom pitvat, ale jde o nádorové onemocnění, všechno je před námi, přesná lokalizace, možnost léčby je pouze chirurgická, včetně malinké naděje, že vše bude nakonec jinak … ale šok hlavně pro mě.
Manžel je podezřele v klidu
Já jsem se rozhodla jít směrem řekla bych pečující kvočny, dala jsem si dneska velký nákup, vařím oběd, odpo musím sbalit starší na lyžák. Prostě tu chci být když přijde ze školy, v klidu uděláme úkoly (nedávno jsem psala, že jedničkářka zrovna není), aby vše bylo v klídku a beze spěchu a stresu. A potřebuju nabrat síly hlavně pro sebe až přijde něco dalšího než papír. Jsem běhna tak si udělám jarní přípravu ~;) na čištění hlavy

Dcera je vyděšená, bojí se operace, nikdy nebyla více nemocná a tohle prostředí je jí cizí, až tak moc, že jí v 9 letech vlastně poprvé brali krev, natož aby měla za sebou takové ty běžné nemocniční věci jako mandle či slepák

ještě jednou fakt moc děkuju a kdybych se potřebovala vykecat ráda přijdu ~c~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.