| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uchovávám papíry, které se mi zdají důležité z hlediska majetkového, osobní doklady, pojistky po dobu platnosti a pak cca 2-3 roky poté, faktury po dobu záruky.
Ale: před dvěma roky se ozval notář z druhého konce republiky, jestli jsem dcera své matky, že se našlo nějaké dědictví po babičce. A jestli mám taky nějaké sourozence, že o nich nic neví. Potvrdila jsem osobní data babičky i matky (obě jsou už po smrti). A další dotaz byl, jestli po nich bylo projednáváno nějaké dědictví. U babičky jsem nevěděla, zemřela ještě před mým narozením, u matky jsem věděla, zemřela sice dřív, ale měla jsem v ruce doklad z notářství i s číslem jednacím. Zároveň jsem uvedla své sourozence. Nepodařilo se mi ale zjistit, čeho se dědictví týká, notář odešel do důchodu a agenda bude přidělena jinému notáři. Prý ale měla nějaké polnosti ve vesnici, ve které nikdy nebydlela (zjištěno na základě jedné z diskusí tady, co se týkala zapomenutých pozemků u ÚZSVM).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.