| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zase mne tu někdo řekne, že se s tou paranoiu mám jít léčit, ale ten příval uprchlíků do našeho neoliberálního státu, který v dobách dost velké prosperity stihl zdecimovat ekonomicky dost velké procento vlastních občanů /cca 4,6 mil. běžících exekucí např./, dosáhnout stálého rozrůstání tzv. sociálně vyloučených lokalit, z bydlení udělat pro jedny nedostupnou věc a pro jiný zlatej důl, fakt brutálně "zhnědne", až vlna solidarity opadne a z uprchlíků se stane přítěž .

Mám fakt z toho strach.

Přitom, kdybych teda měla být cynik nehrubšího zrna, tak pokud by tu měli zůstat, tak vzhledem k tomu, kdo sem zejména utíká, je to příležitost k mírnému demografickému omlazení , ale to je ode mne fakt hnusný ....chtěla jsem tím říct, že cynicky vzato je to v našem zájmu to dobře zvládnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.