| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já, když jsem se odstěhovala, jsem se s někým z rodičů vídala tak jednou týdně. Někdy jsme se s mámou sešly venku v kavárně nebo cukrárně, někdy jsem přišla domů a bavili jsme se i s tátou.

K tomu jsem s nimi občas, cca jednou za měsíc jela na víkend na chalupu, když jsem neměla "lepší" program.~;)

Tak to zůstalo v podstatě do doby, než jsem měla dítě. Pak se to změnilo tak, že rodiče si dítě brali jednou týdně k sobě. Většinou to bylo tak, že jsme šli s kočárkem na procházku, povídali si, pak jsme šli k našim, pokecala jsem s tím druhým, pak jsem dítě předala a odjela domů. A druhý den jsem si dítě vyzvedla nebo ho někdo přivez.

A s našima jsme trávili takové ty delší víkendy se svátkem u nich na chalupě, nebo později u nás, když jsme si chatu pořídili i my.

Já jsem si s mámou povídala dost, ale ne o osobních věcech, které mě trápily. Ty jsem si řešila sama. Já jsem si tedy o nich moc nepovídala ani s nikým jiným, jen třeba se 2 kamarádkama.

Ona měla máma na dost věcí jinej názor nebo cítění než já, tak se mi nechtělo s ní některé věci rozebírat. Do dneška si třeba pamatuju, jak, když mi bylo asi 14 let, vyprávěla o dceři své kolegyně. Byla to ženská cca 30 let, měla dvě děti a manžel ji opustil. A já se po nějaké době od rozvodu ptala, jestli někoho má a matka mi řekla, že ne a že "Vona když má ženská děti a náročnou práci, tak ten sex zas tak moc nepotřebuje.". ~d~

TeĎ mám dceru v podobném věku jako Janča a trochu mám obavy, až se bude chtít odstěhovat. Ona totiž je upovídaná, ale jen občas. Někdy si sedneme a slovo z ní musím páčit. A jindy přijde a začne povídat a povídá a povídá a já už jsem unavená, ale nechci jí přerušovat, protože chci využít situaci, že se konečně něco dozvím. Takže se bojím, že když se odstěhuje a třeba bychom se i scházely jako kdysi já s matkou, jednou týdně, tak to nebude fungovat, protože to zrovna nebude mít chuť se bavit. Ona to má takové spontánní, jak to vyplyne ze situace a když zrovna ta situace nastane, tak já u toho nebudu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.