| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, vyjádřila jsi svobodně svůj názor. Máme svobodu slova? Máme. Několikrát jsem tu psala, že žádám o slušné vedení diskuse a o rozumnou výměnu názorů. I člověk mentálně nedostatečný / s IQ včerejšího dne / s IQ vlající trávy / prostě ten, co je jinak blbej jak punštok / pochopí, že slušná diskuse má býti SLUŠNOU diskusí. Pokud to neumíš, rač se laskavě odebrati na Novinky, neb jinam nepatříš.

A teď i já si dovolím říci svobodně můj názor: jsi blbá jak prázdná bedna od piva, ty krááávo nebeská!!!

PS: s blbcema sis tu začala ty, aby nebyla mýlka. Jen blbci se musí 10x zopakovat, že mi nejde o nic jiného, než o slušně a věcně vedenou diskusi, bez urážek. A jdu žehlit, ty krááávo nebeská!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.