| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Konzervo,přesně tato ne/komunikace mě rozčiluje u syna.Porad si píšou,ale nic nedomluví.Kdyz tlačím,ať zavolá n.da k diskusi jasný návrh řešení,tak všechno je prý "trapas" ~:("

Moniko

a nebo ještě další argument. Dítě nemá tarif, jen předplacenou kartu (obávám se, že kdyby ztratilo mobil s tarifem, může to někdo zneužít na různá volání). Tak když se má něco domluvit, říkám, ať si půjčí můj mobil s neomezeným voláním. Tak se dozvím, že dotyčné druhé dítě by to stejně nezvedlo, protože nezvedá cizí čísla.

Což mi tedy přijde pitomé, protože mně už se několikrát stalo, že jsem nemohla zavolat ze svého mobilu a volala jsem dítěti z cizího. Chápala bych tento příkaz u malého dítěte, třeba 8 letého. Ale u puberťáka?

Já byla jako dítě pro účely pevné linky doma proškolená, jak mluvit s cizími lidmi. zejm., kdyby tvrdili, že se znají s rodiči a chtěli by, abych někam přišla nebo že přijdou za mnou nebo podobné informace. Taky mi máma popsala příklady úchylů po telefonu. Takže aby 15 letý dítě furt viselo na mobilu, ale přitom vlastně neumělo telefonovat, to mi připadá fakt divný. Ale to bude holt tím, že jsem konzerva. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.