| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, mně to povídej, já to vím. Myslíš, že syna v Americe vítali s otevřenou náručí? Akorát že tam přišel s pokorou a snahou pracovat, naučit se jazyk atd.
Hele, trochu odbočím od Ukrajinců, hledám paralelu: třeba toto: https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/skoly-ceska-lipa-montgolove-znalost-cestiny.A191004_104637_liberec-zpravy_jape
Přišli sem s rodinami. V době, kdy tu ještě ani zdaleka nebyl covid. Děti se jazyk učit nechtějí. Školy jsou z toho zoufalé. mají to řešit školy? Já bych je osobně poslala zpátky a nahradila Ukrajinci. A těm bych dala najevo, že tu klidně můžou pracovat, ale budou sekat dobrotu. Punkt. Vyřešíš dva problémy. problémového cizince kopneš do ... něčeho, nahradíš člověkem slušným. To víš, že zaměstnavatelů budou řvát, že Mongolové jsou už zacvičení atd., atd. Já byl ale oběma dala najevo, že tu jsou teď jen hosty, dočasně, a v budoucnu se uvidí. Mongolové se nechovají podle našich pravidel, měli na to času dost, tak vážení, moje trpělivost skončila. Nazdar, upřednostňuji toho, kdo si toho (možná) bude vážit. Punkt. Tady jsme doma my a tady platí naše pravidla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.