| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S lidma, s jinejma názorama než mám já, se o názorech vůbec nebavím. Sounáležitost, podporu a podobné názory mám jen s pár blízkými lidmi, ostatní lidé jsou mi v tomto směru dost ukradený. A nad jejich názory zhusta ~8~. Ale jsem na to zvyklá a je mi už celkem jedno, že žiju mezi hulvátama a buranama. Mým velkým koníčkem je sbírání názorů a vytváření si názoru. Mám to ráda tady, na Rodině, protože se to tu názory jen hemží a člověk si tu ty své pěkně vytříbí a utřídí. Ale poslouchám ráda i názory chytrých a inteligentních lidí s přehledem v různých oblastech - třeba v TV, rozhlase, novinách, časopisech. Názorů není nikdy dost. Co je teda děs jsou sociální sítě a názory, které tam může prezentovat kdejaký pablb. Z toho mám úplné zimomriavky.
Sounáležitost nijak nepřeceňuju. Tu ženskou už vůbec ne - tu nesnáším, je patetická a falešná. Ale na druhou stranu se zrovna teď hodí v pomáhání válečným uprchlicím s dětma. Ale té mírové ženské moc nevěřím. Lidské jo, ráda jsem na lidi hodná a sounáležitá.
V oboru si pomáháme docela dost, ale nemám přehnaná očekávání.

Petici za Monty nepodepisuju. Banu šla naproti a s úmyslem sprostým vyjadřováním. Já fakt vůbec nechápu proč se necháte vytáčet a vyprovokovat, když víte jak jsou nastavena pravidla. Buď napíšu svůj oponentní názor nebo "protivníka" ignoruju. Být na někoho sprostá není žádné hrdinství ani známka vyzrálosti či inteligence. Pro mě jsou leckdy užitečné k zamyšlení i názory lidí s nimiž nesouhlasím. K sprostotě nevidím důvod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.