| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zaprvé (a důležitější) - chci zpátky Monty! Ráda ji čtu, zhusta sice nesouhlasím, hlavně, když se zarputile točí na jednom bodu, ale patří sem a diskuzím často dodá kousek nového směru/pohledu :-)

Zadruhé - sounáležitost: genderově vůbec, naopak se přístupem často identifikuju spíš s chlapským světem, ale vůbec to nechci vymezovat "pohlavím". Profesně taky vůbec, už od školy jsem v ideovém rozporu s převládajícím proudem v mé branži, odstřihla jsem se od něj a dělám věci po svém, tak, abych se za vysledek nemusela stydět - možná není tak fotogenický, ale myslím, že z hlediska funkce je lepší :-)
S kamarády dost souzním, většina je názorově hodně blízko, tak to není náročné. Jiná společenství (sousedské, spolurodičovské/školní) nabízí výrazně větší pestrost, ale já se nijak výrazně neangažuju a v rámci běžného fungování jsem schopná vycházet s leckým. Největší sounáležitost asi cítím v rámci muziky, v naší subkultuře je spousta zajímavých, výrazných a chytrých lidí, je tam teda i pár výrazných pitomců, ale to už asi bez toho nejde :-)
Ještě tedy částečně sounáležím, ale s výhradami, s lidmi kolem svého sportu.
Nicméně já obecně stojím často na okraji proudu, nenechávám se moc strhnout, spíš šlapu vlastní cestičky a pokud se někdo pohodový chce přidat, ráda ho přiberu :-) jinak jsem nekonfliktní samotářka, dokud se někdo vyloženě nenaváží, tak vyznávám "live and let live"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.