| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anexo, pokud řešíš cenu benzínu kvůli dětem, které můžou dojíždět autobusem, ale nechce se jim, protože to bere čas, tak ano, je to zpovykanost.

A to samé Kat, ty lidi dojíždí daleko do práce, protože se jim to vyplatí jim či zaměstnavateli, popřípadě je práce baví a oželí čas i peníze strávené cestováním, pokud se jim to nevyplatí nebo negativa převáží, musí si najít zaměstnání v místě bydliště.
Nebo se holt přestěhovat.


Žiji v díře světa, lidi tu dojíždějí za prací denně i 100 km do Prahy, protože se jim to vyplatí, až se jim to nevyplatí, musí nastoupit do nějaké místní montovny. Nic jiného nenadělají.
Máme tu základku, ke které školní autobus přijíždí v 7,40, tzn hodinu čekat na začátek vyučování. Nejbližší střední je 15km, na tu jsem chvilku dojížděla já od září i syn, nikdo mi nedělal taxikáře a ani já ho nehodlám dělat dětem, musí si najít zábavu v místě školy, což určitě nebude problém.~d~

Nebo přehodnotit priority a dát benzín na první místo a uskromnit se jinde.

Mám smečku dětí, smečku zvířectva, za vším musíme dojíždět celkem dálky, takže se mi takové stesky zdají být poněkud vtipné.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.