| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Haha, my měli donedávna Škodu Forman, manželce jsem koupil nové auto, když se mne kolegové v práci začali ptát, kolik jich mám (manželek). Ale stejně to dojížděly ještě děti a skončil tím, že se mu vylomil sloupek předního kola. Sym ještě dokázal zavřít haubnu, o níž se ten sloupek pak opíral a dojet od školy ty dva km domů.

A předtím měl na začátku manželství, když se narodil syn (1999-2000) od kamaráda za pár tisíc Kč užovku, úzkou Škodu 120 L ještě se stříbrným nárazníkem. Nemělo to vzadu pásy, takže jsme mimino vozili v přenosné korbičce od kočárku přiražené do zadu posunutým předním sedadlem. Když jsem se jednou opřel do auta před sebou, tak se to opravilo tak, že nárazník vražený do vozu jsem přivázal ke stromu lanem a couvnul. A tím jsem srovnal vzpěry a kabel k blinkru, co se přetrhl, jsem spojil a přelepil páskou.

Nakonec přestal fungovat startér, ruční brzda, a mělo to díru ve výfuku omotanou páskou. Stěrače se zapínaly, jakmile do auta napršelo nějakým zkratem. A vypínaly tak, že se s tím svazkem kabelů zatřáslo. Jednou jsem to špatně ve sněhu zabrzdil k obrubníku a nedal tam rychlost a tak to sjelo ze svahu dolů, když roztál sníh. To jsem měl hrůzu, ale viditelně se to všem vyhnulo a zaparkovalo samo pod svahem kolmo k obrubníku. Pak už skončilo na vrakovišti. Manželku to ještě odvezlo do porodnice, ale pak jsme zase léta auto neměli a půjčovali si ho (často s řidičem) od tchána.

Byl jsem dost šílenec...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.