| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si to teda taky myslím.

Dřív nebo později vyjde pravda skutečně najevo a pak to bude dost divný, že matka si tak dlouho vymýšlela a lhala mi...

Pracovně jsem podobnou situaci zažila asi jen jednou, že otcovství bylo určováno soudně u už většího dítěte, matka si byla jistá, otec to popíral, genetika to prokázala... - ačkoli to byl moc hezký a šikovný chlapec, otec se s ním odmítl i jen setkat, že teda když musí, tak teda bude to výživné platit, ale s matkou nechce už ani mluvit a dítě nechce ani vidět... Ten chlapec chápal, že tatínek s nimi nikdy žít nebude, ale nechápal, že ho nechce ani vidět (chlapec chtěl, táta odmítal). Snažila jsem se toho chlapa přemluvit, že ať si s matkou udělali cokoli, to dítě za to nemůže, byl to fakt velmi milý chlapec... Prostě ne... Doufám, že jsem v něm aspoň semínko zasela a že třeba časem ... Chlapce mi bylo strašně líto a opravdu jsem totálně nebyla schopná pochopit, že ten táta to prostě tak strašně odmítá (ani fotku vidět, ani jediné setkání, prostě nic...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.