| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, fakt máš pocit, že Zlín můžeš srovnávat s Prahou?

když se můj muž divák po jiné práci, zjistil docela zajímavou věc
Za tutéž pracovní pozici a stejnou praxi nabízí Praha nějakou částku, Brno asi o třetinu míň, Zlín už je na polovině a u nás, 30 km od Zlína, to místo nenajde vůbec
já jsem ve škole o dalších 30 km dál v lese

a podobný srovnání můžeš udělat i v čemkoliv ostatním, kvůli doktorům je potřeba k jednomu jezdit do Zlína, druhý je v Olomouci, další v Brně,
školy - pro kluky jsme našli jedinou školu pro nadané 30 km daleko, další by byla 50 km, ani dnes to není jinak
zaměstnání tomu potom odpovídá

nakonec Cimbur už tu taky srovnávala svou práci tady a v krajském městě

nějaký důvod to musí mít, že odsud spousta lidí odchází, zůstávají staří, mladý se tu nedaří udržet

opravdu se nedá srovnávat Praha, ani hodinu od Prahy, s kterýmkoliv místem v republice, nejen s námi, jsou na tom i hůř
bohužel centralizace vyrobila z Prahy stát ve státě

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.