| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějak sem se rozepsal ale nějak se mi to honí v hlavě.
Když byla ta starší dcera malá, chodil jsem s ní na nedalekou rozhlednu. Ta druhá byla miminko. Pak když byla větší tak sem ji taky chtěl vzít na tu túru a bylo mi od mé ženy řečeno co blbnu, to neujde.
Po pár měsících tam šli spolu a už to ušla. Zajímavé.
Ta starší to zvládala i menší na samozřejmě když nemohla tak ji člověk pomůže.
Je to pro mě nesrozumitelné.
Ale děkuji za odpověď. Potřebuji názor nestranných.
Můj otec a mě okolí stojí při mě a proto to neberu jako nestranný přístup.
Má žena bohužel moc přátel nemá. Jen tři kamarádky které vidí dvakrát za rok. Ti co k nam chodí jsou prý jen moji i když jsme společně jezdili na koncerty atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.