| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pole, tak jasně, že věci se mění a taky chápu, že někdy blízké školy/jiné instituce nevyhovují, tak se jezdí dál. Pokud máš nějaké speciální dítě, tak i rozumím, že někdo vybere vzdálenou školu pro takové děti rovnou a nezkouší to na spádové škole. Ale vím právě o dost případech, kdy rodiče strašně přebírali a vybírali, případně tak strašně dali na nějaké doporučení, že když se dozvěděli, že někdo z Vršovic je moc spokojený v určité škole ve Vršovicích, nacpali tam dítě, i když jsou třeba z Dejvic, kde je na výběr xy škol. Nebo jsem se při prvním dítěti u dětské lékařky (vybrala jsem nejbližší, zašla tam, ona i ordinace se mi zdálo fajn, takže jsem tam zapsala dítě) potkala paní, která tam s novorozencem dorazila přes celou Prahu z Újezda nad Lesy (na Břevnov)! Když jsem se divila, že jezdí tak daleko, tak že prý jí ta "naše lékařka" byla hrozně sympatická v porodnici (brala si tehdy víkendové služby tuším na neonatologii v Neratovicích). Mně to přišlo a stále přijde strašně praštěný. I kdybych si nemohla vybrat v Újezdě nad Lesy, tak snad proboha alespoň někde v okolí se nějaký svéprávný pediatr najde??? Nevím, tedy, jak dlouho tam vydržela jezdit, když mimina mají tolik těch prohlídek a potom při nemocech to není nic moc vláčet dítě s horečkou v zácpě bůhví kam, aby se lékařka podívala do krku ...) Ale samozřejmě je to každého věc, to je jasné ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.