| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No je blbý se dětí ptát na jejich názor, když děti vědí, že každý rodič má názor jiný a jsou kvůli tomu hádky nebo si to ten rodič bere osobně a mrzí ho to.

v takovém případě je lepší děti napřímo a před oběma rodiči před takovou volbu nestavět a snažit se to nějak obejít.

Takže se třeba nebudu ptát dítěte před matkou, jestli si myslí, že jsem se k němu choval ošklivě, když jsem ho žádal o pomoc s hrabáním listí, když to dítě ví, že já si myslím, že ne a matka si myslí, že ano. A dítě ví, že a´t odpoví jakkkoliv, dřív nebo později to vyvolá mezi rodiči hádku, kde jeden z rodičů bude argumentoval jeho odpovědí.

Takže bych si o tom promluvila s tím dítětem o samotě, ve smyslu, že si myslím, že s ním špatně nemluvím, ale jestli o ono si myslí, že ano, ať mi to na rodinu řeknu a můžeme si o tom promluvit, abychom v sobě navzájem nedusili nějaké pocity ublíženosti a nechuti, když nikdo nikomu ublížit nechce a jde třeba jen o neporozumění.

Ale v každém případě to chce někoho nezávislého, kdo by vám pomohl se podívat na vaší situaci zvenčí.

Pokud jde o problémy se stolicí u dcery - jestli to matka řešila s pediatričkou, tak k tomu musejí být nějaké lékařské zprávy - jestli je to psychické nebo fyziologické. Tak požádej ženu, jestli zprávy má. Pokud ne, tak se obrať na pediatričku. Jsi rodič, tak na to máš právo. Pokud se rozvedete a dítě bude svěřeno do výchovy matce, tak už to právo mít nebudeš. Takže to využij, dokud to jde.

A jinak se musím trochu zastat toho, kdo ti tu psal, že píšeš dítě. Já s tím souhlasím. Mně tvoje příspěvky taky připadají divné. Nejde o to, co píšeš, ale jak to píšeš. Ale na druhou stranu si říkám, že je spousta lidí, kteří psaný projev nezvládají, tak nemusíš být divný ty, ale jen tvoje psaní. Vyplývá z toho ale, že bys neměl řešit věci písemně, ale ústně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.