| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"mě to přijde jako vyžadovat, aby vegetarián na hostině jedl svíčkovou, protože se to tak sluší a patří... místo nějaké dohody, že buď teda svíčkovou vynechá, nebo si přinese svoje, nebo se mu objedná extra bezmasé jídlo...
Já třeba nemůžu lepek, takže při takovýchto příležitostech prostě vynechávám"

To je nevhodné srovnání. Alergie na lepek je zdravotní omezení.

Vegetarián nikoho na nic neupozorňuje, pokud tedy nechce být středem pozornosti jako pan bosá noha. Jen nechá na talíři maso, nic extra se neděje. Ale nemít boty na společenské události je prostě úlet, asi jako začít si péct na svatební hostině marshmallow nebo pít moč, když jsem ten vyznavač urinoterapie, protože přece můj výstřední způsob života je nade vše, kdykoli a kdekoli. ~8~

A znovu se ptám - pan bosá noha asi nebude ani vhodně oblečen, tomu nebudou chybět jen boty, že? Taky by mohl trvat na tom, že chodí celoročně v plavkách a že na svatbu přijde v nich. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.