| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kroniko a u nás ve škole kolovaly mezi dětmi fotky,které byly dost za hranou,ale pořídili je "děti" samy a dobrovolně a taky je takto šířily a vedení mi tvrdilo,že o ničem neví ještě půl roku poté co už to i ve škole vyšetřovala policie. Myslíš že policie jde do školy vyslýchat žáky a ani vedení neví proč? Takže jen kryjí svoji neaktivitu,že včas nezasáhli.Naštěstí na nové škole toto zvykem není,takže není škola jako škola,jako není učitel jako učitel.
A chtěla bych vidět jaký názor by jsi na toto měla,kdyby jsi měla ve škole dítě které by učitelka před třídou ponižovala,zesměšňovala a nikdo by dítěti ani tobě nevěřil,protože paní učitelka je přece už zkušená,dlouholetá kantorka a děti přehánějí a rodiče dnes neví co by chtěli.Mě taky ředitel napsal že když jsme měli problémy že jsme si mohli sjednat schůzku-no ani nevěděl,že schůzek s třídní jsem měla za ten rok minimálně 30,bez zápisu,takže jakoby nic nebylo, a velkou schůzku s vedením mi zástupkyně odmítla,že nevidí důvod,že problém mám jenom já. Mít nahrávky jsem na tom lépe,takto je to jen tvrzení proti tvrzení

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.