| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ráchel naprosto s tebou souhlasím a věřím ti.I my zažili spoustu šíleností,něco jsem tady i ventilovala,ale ne vše, u spousty jsem byla nařčena že si to vymýšlím, že toto přece není možné, spoustu jsem ani nepsala, aby mě někdo nepoznal. V PPP i SPC kam jsme taky došli mi to evidentně nevěřili a to jsem řekla jen část. Ty poslední dva roky už byl očistec, nebýt terapeutky a možnosti se tady vypsat jsem už asi pod práškama na psychině a nebo nejsem vůbec-i tuto variantu jsem v krizích zvažovala. Mé dítě působí taky jako splachovací,což vytáčelo učitelky ještě více,jenže vnitřně to dost řešilo taky, protože terapeutka byla jediná co to z něj dokázala dostat a pracovala i s ním. S radami odsud, od terapeutky i s tebou zmiňované skupiny na FB jsem dokázala nějak přežít a bojovat a nenechat nás utlačit.
A ano jsou děti co se chovají špatně,ale někdy je to taky jejich odpověď na to co se kolem nich děje ve škole-i to mé už na konci revoltovalo, protože když mě berou za ha.. tak proč se chovat lépe?Správné chování nikoho nezajímá,protože už jsem dávno ve škatulce,tak proč se snažit. Takže začátek na nové škole s minimem informací o tom co se dělo mu pomohlo k novému restartu,ale taky se na něj dívali s obavami co jim jde za monstrum,protože důtky a napomenutí šli s ním.Po měsíci na schůzkách už s oddechem komentovali mé dítě takové jaké ve skutečnosti je-s klady i zápory, které jsem ale nikdy nepopírala.Byla to neskutečná úleva a i ty horší známky mi za ten klid stojí.
Mimochodem neuvěřitelný byl i odchod ze staré školy,čekala jsem všechno možné,ale toto tedy ne. No a když celé ty dva roky mi tvrdili že za vše špatné co se ve třídě děje může náš syn a to i ve dnech kdy ani ve škole nebyl,tak je zajímavé že po jeho odchodu se nestala třída hodnou a bezproblémovou, naopak řešila se ještě víc než předtím-i to je pro mě takové malé škodolibé zadostiučinění, že pravda byla na naší straně a ne na straně školy. A možná proto jsem tak vysazená na poznámky že jen rodič za vše může

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.