| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak v naší škole je třeba družina jen do 16, takže do 18 tam nikdo být nemůže.

Já osobně jsem příznivcem různých alternativ. Jenže jak to vidím, tak množina rodičů, kteří to mají podobně, je velice malá (já jsem za exota, byla jsem doma do 7 let nejmladšího z našich 5 dětí, byl tam tedy homeschooling). Oficiální umožnění různých hybridních přístupů by přineslo řešení pro zlomeček dětí. To je jak jeden o voze, druhý o koze... Já ti na jednu stranu rozumím, na druhou stranu nevidím zásadní zájem rodičů angažovat se (jakkoli, i jen časem, dovážením někam, zajištěním stravy pro dny, kdy by dítě bylo jen online...). Navíc není to chci / nechci ale zvládnu / nezvládnu, když jsou od 7 do 17 pryč (třeba s nějakou dopravou do práce), tak toho moc nevymyslí.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.