| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě k těm klíčům:-). Kdysi jsem, coby roztrzita matka na mateřské potřebovala ve městě navštívit v práci kamaráda. Batole jsem měla v kočárku, typ golfky. Kancelář měl kamarád v druhém patře, výtah nebyl a já jsem dole potkala milého pana, který se hned nabídl, že mi kočárek i s dítětem nahoru odnese. Což taky udělal, já jsem vykonala návštěvu, došla k autu, dítě usadila do sedačky, kočárek dala do kufru a najednou jsem měla v ruce klíče dva ~:-coz me, s ohledem na existenci jen jednoho auta zmatlo. Znova jsem teda vytáhla dítě a šla se zpátky do té firmy zeptat, jestli klíče nejsou jejich. Nebyly, ale prý ať je tam nechám, když si nepamatuji, co dělám.mrk mrk.

Odpoledne mi kamarád volá, že klíče zrovna předal nestastnemu majiteli sousední firmy, který nemohl z práce odjet. Ano, byl to ten ochotný pán a klíče nechal na boudicce. ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.