| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Klapky byly dobre, ono to totiz zacalo kourit jeste pred tim, nez jsem zavrela dvirka (a nez ty klapky mohly zacit ne/fungovat). Proste jsem zapalila - a misto nekam nahoru do komina se to valilo dvirky do obyvaku. Jako by komin nebyl.

Jak to tu ctu, prvni problem byl vubec v tom, ze jsem vygenerovala ten kour (= papir + papundekl). Druhy, ze jsem neverila, ze to chytne, tak jsem nechala otevrena dvirka a foukala do toho, cili jsem kouri umoznila rozvinout jeho puvaby po celem baraku.
Treti problem byl studeny komin, na ktery navic svitilo slunce a venku teplo.

S tim poslednim zatim nevim, co udelam. Teda samozrejme pockam na horsi pocasi, ale zapalovat papiry ve dvirkach komina me moc nelaka 😳

S packami zrejme cvicim v zasade spravne, ale problem je, ze kdyz to moc uskrtim, aby to vsechno rychle neshorelo (tedy, kdyz se mi podarilo vychytat pro me uspokojivou rychlost horeni), tak klesne teplota a sklo se prece jenom trochu spini. Az mi to bude fuk, az teda sezenu vetsi mnozstvi dreva z premyslovskych hvozdu a bude vetsi zima, tak to asi necham fajrovat vic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.