| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko,
nesnáším nabalování se - mám velký ramena (závodní plavání a lezení), když mám víc vrstev přes ruce, tak mě to škrtí - takže dělám třeba to, že mám vestu - mám jich hodně, dvě flísové jako mezivrstvu mezi triko s dlouhým rukávem a bundu, pak mám na jaro atd. několik prošíváných, mám péřovou, co se dá sbalit do minimalistického válečku a tak - jak mi je teplo na tělo, tak ruce jsou OK.
Nohy jsem loni vyřešila na zimu péřovou sukní - zateplené leginy a minisukně. Jak jsem tlustá, tak mi mrzne zadek a kejty (holt tuky nejsou prokrvené, takže mrznou) - a když mám sukni přes tyhle partie, tak je mi krásně.... pak jsem si koupila ještě kašmírovou, tu si beru, když není taková zima.
Na hlavu mám jako základ buff - takovou tu rouru - mám je z různých materiálů, úplně tenoučké si beru klidně i v létě když je větrno - ale dá se z toho umotat čelenka, pirát, dá se to vzít jako kukla, ty tenoučké jsou prodyšné, takže je nosím i třeba na lyžování - právě přes pusu / bradu - protože nenamrzají. A vejde se to do kapsy, když to člověk nechce. A jsou docela vzdušné, takže žádné pocení se pod upláclou svědící čepicí.
Vlasy - čepice a pokrývky hlavy chtějí buď dlouhé vlasy, kterým je jedno, že se splácnou - nebo krátké prostříhané do vrstev, které člověk jen trochu prohrábne, aby je zase načesal (mám tenké vlasy, co nedrží tvar, moc jich taky nemám - takže dobrý střih je základ). Po šesti hodinách v lyžařské helmě vypadám jak debil, ale to fakt neřeším...
Nosím vlněné ponožky celoročně - a bosoboty i v zimě (mám dvoje zimní - jedny kožené "kozačky" a jedny fakt zimní, s kožíškem).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.